Kaczka

Łowisko KaczkaŁowisko Kaczka znajduje się niespełna 3 kilometry od granic miasta - w pobliżu drogi wojewódzkiej nr 181 na odcinku Wieleń - Drawski Młyn. Wieleńskie Towarzystwo Wędkarskie objęło teren opieką na podstawie umowy dzierżawy zawartej w roku 2007 z władzami gminy Wieleń. 

Lokalizacja łowiska zapewnia kontakt z wspaniałą przyrodą - zbiornik od południa sąsiaduje z lasami Puszczy Noteckiej, natomiast na północ rozlega się widok na dolinę Noteci. Dawniej miejsce te było wykorzystywane jako kąpielisko przez mieszkańców Wielenia i okolic, aktualnie użytkowane jest głównie przez wędkarzy.

Na północnym skraju zbiornika znajduje się pomost główny wyremontowany dzięki staraniom członków Wieleńskiego Towarzystwa Wędkarskiego, po drugiej stronie wśród drzew zlokalizowane są pomosty wędkarskie. Sponsorem materiału na remont małego pomostu (część pomostu głównego) zostały firmy Patria Top oraz Centrum Materiałów Budowlanych IZYDOR - remont przeprowadzono w roku 2011.

Kontakt

WTW

Wieleńskie Towarzystwo Wędkarskie

tel. +48 607 799 500

e-mail. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Administrator strony

e-mai: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

 

Pogoda

Partnerzy

Thule Studio Zoom Logo MGOK Wieleń Wędkarstwo moja pasja Kamex

Wieleńskie Towarzystwo Wędkarskie zostało wpisane do rejestru jako stowarzyszenie zwykłe dnia 5.10.2004 r.

w Starostwie Powiatowym w Czarnkowie